31.03.2020 року             оголошення

«Виконавчий комітет Гавришівської сільської ради Вінницького району Вінницької області повідомляє про результати конкурсу з визначення виконавця послуг зі збору та вивезення твердих побутових відходів з приватного сектору сіл Гавришівка, Малі Крушлинці та Великі Крушлинці Гавришівської сільської ради.

      Відповідно до протоколу засідання конкурсної комісії від 30.03.2020 року переможцем конкурсу   визначено ФОП Кулик Максим Володимирович».

 

 

ОГОЛОШЕННЯ!!!

ПРИЗУПИНЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ У ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ГАРИШІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

 

 

 

  28.02.2020 року. ОГОЛОШЕННЯ!

  Гавришівська сільська рада Вінницького району Вінницької області оголошує  конкурс з визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів з приватного сектору сіл Гавришівка, Малі Крушлинці та Великі Крушлинці  Гавришівської сільської ради.

      Конкурсну пропозицію надавати особисто або надсилати поштою у заклеєному та скріпленому конверті із зазначенням повного найменування та місцезнаходження організатора та учасника конкурсу.

     Конкурсні пропозиції приймаються щоденно у робочі дні протягом 30-ти днів з дня опублікування оголошення в газеті, за адресою: вул. Гагаріна, 16, с. Гавришівка, Вінницький район, Вінницька область 23202.

 Тел: (0432) 58-85-10.

      Конкурс відбудеться на наступний день о 12.00 год. в приміщенні Гавришівської сільської ради після кінцевого строку».

 

 

Конкурсна комісія з проведення конкурсу з відбору виконавця робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0500 га в селі Гавришівка по вулиці Задворного, 19-А, Вінницького району Вінницької області та виконання торгів на конкурсних засадах повідомляє про результати конкурсу, який було проведено 24 січня 2020 року.

     Керуючись протоколом № 2 засідання конкурсної комісії від 24 січня 2020 року інформуємо Вас, що в ході проведення конкурсу розглядалися три конкурсні пропозиції, допущені до процедури оцінки.

      Переможцем конкурсу визнано ТОВ "ВІНЕКС", вул. Соборна, 91, оф.25 м.Вінниця, яке пропонує надавати послуги за найменшою ціною.

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж